KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11811006

nr 1181 1006

Dag Björn Hellsing

(f. 1923), Sverige

Dag Björn Hellsing (f. 1923), Fiskebåtar. Pastell på pappannå, 48x62, oramad

Kondition: slitage, skador

Dag Björn Hellsing, svensk bildkonstnär född 1923.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

onsdag 9 maj 2018
kl 12:08:04

Dag Björn Hellsing

Läs mer om Dag Björn Hellsing